Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
Forever (2014-) Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
Forever (2014-) Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
Forever (2014-) Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
Forever (2014-) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
Forever (2014-) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
Forever (2014-) Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
Forever (2014-) Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
Forever (2014-) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
Forever (2014-) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


Forever (2014-)

2 posters

Go down

Forever (2014-) Empty Forever (2014-)

Писане by bigby wolf. Съб Сеп 27, 2014 10:33 pm

Forever (2014-) Forever-poster-ABC-season-1-20141
Доктор Хенри Моргън (Ioan Gruffudd) e патолог, чиито живот е завъртян около един доста натрапчив проблем - той не може да умре и е жив вече около 200 години. Сам не знае по каква причина е получил това си специално "умение" и честно казано то е повече проклятие от колкото каквото и да е друго. И това ако не е достатъчна каша то такава тепърва предстои - Хенри привлича вниманието на мистериозен убиец, който твърди, че също като него не може да умре ...

Честно казано като прочетох за какво става въпрос не ме грабна, но за сметка на това първият епизод ми привлече вниманието още от самото начало. Интересно е, нямам никаква идея на къде ще тръгне историята и какво точно се случва и това е приятно. А и г-н Моргън е чаровник (Ioan Gruffudd винаги ми е бил симпатичен <33) и в него има нещо много напомнящо на Шерлок-а на Мофат? За сега натам отиваме с всичките дедукции, които бълва в неподходящи моменти. Определено ще го следя до края и се надявам и следващите епизоди да са също толкова интересни колкото първия.
А и определено е освежаващо да има свръхестествен елемент без (за сега) да са намесени свръхестествени изчадия. Честно казано малко ми е писнало от всякакви вампири и тем подобни безсмъртни твари. Тук безсмъртието на главният персонаж дори не е съвсем традиционно - той не старее, но всеки път щом му се случи нещо лошо "умира" и се преражда в същото състояние в което си е по принцип. It's weird and i like it. Държи си и дневник в който описва различните си смъртни случаи? И после защо е страшно добър в професията си - he's been there, done that xDDD
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

Forever (2014-) Empty Re: Forever (2014-)

Писане by ramsay. Нед Сеп 28, 2014 10:15 am

Това се чудех дали да го гледам, но сега май ще го дръпна да видя.^^ (И на мен актьорът ми е симпатичен. xD)
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите