Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
How to Get Away with Murder (2014– ) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


How to Get Away with Murder (2014– )

2 posters

Go down

How to Get Away with Murder (2014– ) Empty How to Get Away with Murder (2014– )

Писане by ramsay. Пет Сеп 26, 2014 3:59 pm

How to Get Away with Murder (2014– ) How-to-get-away-with-murder-poster1
 Брилянтната, харизматична и съблазнителна професорка Аналийз Кийтинг (Вайола Дейвис) взема на работа четирима студенти по право от нейния клас „Как да се разминем с убийство“. Те не знаят, че ще трябва да прилагат това, което са научили, в реалния живот в този майсторски, секси, изпълнен със съспенс правен трилър от Шонда Раймс и Бетси Биърс, изпълнителни продуценти на Grey’s Anatomy и Scandal.

Пилотният епизод вече излезе. Още не съм го изгледала, но ми изглежда интересно. Съмнявам се да ми стане нещо кой знае колко любимо, но освен ако не е адски скучен, сигурно ще го следя. Току-виж науча нещо полезно интересно.
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

How to Get Away with Murder (2014– ) Empty Re: How to Get Away with Murder (2014– )

Писане by bigby wolf. Съб Сеп 27, 2014 10:34 pm

Ще се гледа със сигурност, но мисля да изчакам да излезе целият сезон <3
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

How to Get Away with Murder (2014– ) Empty Re: How to Get Away with Murder (2014– )

Писане by ramsay. Нед Сеп 28, 2014 10:20 am

Изгледах пилотния. Доста неща се случиха, може би затова не го усетих кога свърши. Бяха заложили повече на действието, хвърлиха доста информация и герои към зрителите, които предполагам, че ще развият в последствие. Така че ми задържа интереса и ще се следи по-сериозно, ако продължи така.

Впрочем един от студентите е Дийн Томас от Хари Потър и на мен ми трябваше известно време, докато се усетя откъде го знам. xD
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

How to Get Away with Murder (2014– ) Empty Re: How to Get Away with Murder (2014– )

Писане by bigby wolf. Нед Сеп 28, 2014 11:54 am

Ох, сега ме изкушаваш много сериозно да си го дръпна и аз и да не чакам xD

Вчера на даша ми имаше само това
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

How to Get Away with Murder (2014– ) Empty Re: How to Get Away with Murder (2014– )

Писане by ramsay. Пон Окт 06, 2014 3:53 pm

Дам, Уес е новият tumblr любимец; след още един-два епизода сигурно само него ще виждаме.

Тъй, ами във втори епизод не показа кой знае какво задълбаване, но ми се струва, че натам сме се запътили. Не е голям проблем, защото пак ми беше интересно, дори и да имаше няколко леко дразнещи момента.
Впрочем индивидът, когото защитаваха, много ме забавляваше. Надявам се да има повече такива ексцентрични и луди типажи + more gay sex yay!
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

How to Get Away with Murder (2014– ) Empty Re: How to Get Away with Murder (2014– )

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите