Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
in the flesh (2013-) Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
in the flesh (2013-) Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
in the flesh (2013-) Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
in the flesh (2013-) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
in the flesh (2013-) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
in the flesh (2013-) Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
in the flesh (2013-) Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
in the flesh (2013-) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
in the flesh (2013-) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


in the flesh (2013-)

2 posters

Go down

in the flesh (2013-) Empty in the flesh (2013-)

Писане by bigby wolf. Пет Юни 13, 2014 11:42 pm

in the flesh (2013-) Watch-In-the-Flesh-Season-2-Episode-4-Online-Free
In The Flesh разказва историята на Киърън Уолкър - тинейджър, който губи живота си през 2009-та. По някаква причина всички загинали през тази година се връщат към живот като кръвожадни зомбита и това води до куп проблеми. Години по-късно е измислен лек, който връща разум на всички покойници; така и Киърън идва на себе си и е принуден да се впише обратно в обществото благодарение на официална правителствена програма. Спомените за извършените зверства не го оставят на мира, а това е малка част от проблемите, които го чакат. Изправен пред консервативните жители на градчето в което живее Киърън трябва да се пребори с миналото и да се изправи пред демоните си.

Сериалът е британска продукция носител на BAFTA награда за най-добра мини-поредица & още множество номинации.

Поредният отвратително добър британски сериал - тези хора не са нормални, не бива да им се позволява да причиняват подобни неща на други хора. Дълго време отлагах гледането заради целият зомби момент (много много много мразя зомбита) но тук като че ли бе повече от поносимо; сериалът е страхотен и първият сезон ме съсипа емоционално. Не очаквах, а краят беше страхотен. Препоръчвам горещо на всеки, който иска хубава драма и смята че може да оцелее.
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

in the flesh (2013-) Empty Re: in the flesh (2013-)

Писане by ramsay. Пет Юни 27, 2014 7:24 pm

изгледах първи сезон. права си, последният епизод е особено емоционален, а краят специално ме съсипа.

тегля втори сега. не, че имам много опит в историите със зомбита, но ми се струва, че подхода към тях тук е доста нестандартен, което е много хубаво. този сезон може да тръгне в толкова много посоки, че не смея да предполагам какво ще стане по-нататък, така или иначе съм сигурна, че ще ме изненадат приятно? нищо не е приятно в този сериал. всичко боли.

още нещо: МУЗИКАТА!

това беше адекватното ми мнение. благодаря за вниманието. :д  
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

in the flesh (2013-) Empty Re: in the flesh (2013-)

Писане by bigby wolf. Пон Юни 30, 2014 6:35 pm

suffer. sufffffeeeeeeeeeeerrrrr! 
не мога, още ми е пресен спомена от сериала. Когато в последният епизод на първи сезон баща му се "срина" и всички бяха емоционални ... yes, i am ruined for life. Nope, not even sorry. 
Дишай и не се привързвай към никой в следващият сезон - ще боли. Мисля, че тостерът на Филип е безопасен, защото беше съсипан напълно. 


Саймън! Интересно ми е какво мислиш за него и за отношенията им с Киърън. В началото не харесвах Саймън, но в последният епизод ме спечели. He's creepy, he's adorable, everything hurts. Очаквай по-подробен коментар като изгледаш всичко; me haz theories. 
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

in the flesh (2013-) Empty Re: in the flesh (2013-)

Писане by ramsay. Чет Юли 03, 2014 10:02 am

ужасен сезон. просто ужасен. трябваше да си намеря нещо весело веднага след него, защото беше съкрушителен. :(

и аз не харесвах Саймън в началото, въпреки че към трети епизод вече се бях предала. просто имам сериозна слабост към зловещи, тъжни индивиди, които рецитират поезия и се обличат глупаво. xD и внимавах да не се ентусиазирам много за него и Киърън, защото не бях сигурна какви точно са плановете на Саймън, но да, след последния епизод ги шипвам здраво и имам чувството, че ще съжалявам.
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

in the flesh (2013-) Empty Re: in the flesh (2013-)

Писане by bigby wolf. Нед Юли 06, 2014 2:48 pm

go listen to the happy mix i made ;o На мен ми действа животоспасяващ всеки път щом се подтисна за нещо от сериала <3

йсхкфхсдкф <333 Да си призная не очаквах Киърън да поиска да има такива взаимоотношения с него, но сцената в която се появи на вратата на къшата на Ейми и просто го награби беше очарователно прекрасна! Готова съм да прегриза гърлото на Саймън (или по-скоро на създателя и сценаристите xD) ако по някакъв начин всичко отиде по дяволите в следващият сезон и Киърън пак пострада. Не му ли стига че изгуби Ейми и Рик?
god, amy! WHY, AMY. WHY? she was too moregoes to die! Много солидно поддържам теорията, че не е съвсем мъртва-мъртва. Нали тези, които й взеха тялото обявиха че "все още има време" или нещо такова? Оу и факта че Киърън за момент прояви синдрома с треперещата ръка (в банята, след погребението) ме притеснява че и той ще "оживее" и ще го погнат. Като че ли не стига че психопатите ще отмъстят на Саймън заради неговото предателство, ами и още гадни неща ще ги тормозят.
I will go down with this ship.
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

in the flesh (2013-) Empty Re: in the flesh (2013-)

Писане by ramsay. Вто Юли 08, 2014 9:11 am

Аууу, къде беше този микс, когато агонизирах след края на сериала? Страхотен е <3

Ако направят нещо на Киърън или семейството му, хващам самолета за Англия и късам глави. xD
Впрочем през цялото време имах усещането, че на Гари му предстои някакъв голям character development, но така и не се случи. Може би в следващия сезон? Или това, или ще изгаднее още повече, де. xD
И аз имам чувството, че Ейми не е наистина мъртво мъртва. Поне така се надявам, защото нейната смърт беше толковатолковатолкова незаслужена, да не говорим, че нещата тъкмо почнаха да се оправят за нея. :/
Точно. Като видях треперещата ръка, не знаех дали да се радвам, че ще оживее или не, защото така шансовете за оцеляването му намаляват значително.
Също така много силно се надявам да не вземат да утрепат и Саймън, твърде много ще е за понасяне.
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

in the flesh (2013-) Empty Re: in the flesh (2013-)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите