Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
X-Men: Days of Future Past (2014) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


X-Men: Days of Future Past (2014)

2 posters

 :: feel good inc. :: cinema :: movies

Go down

X-Men: Days of Future Past (2014) Empty X-Men: Days of Future Past (2014)

Писане by ramsay. Нед Юни 01, 2014 10:10 am

X-Men: Days of Future Past (2014) X-Men-Days-of-Future-Past-Movie-Poster
Режисьор: Брайън Сингър
В ролите: Евън Питърс, Никълъс Холт, Бингбинг Фан, Даниел Кудмор, Лукас Тил, Бубу Стюарт, Джош Хелман, Лари Дей, Питър Динклидж, Йън Маккелън, Майкъл Фасбендер, Джеймс Макавой, Дженифър Лорънс, Джейсън Флеминг, Патрик Стюарт, Холи Бери, Ана Пакуин, Шон Ашмор, Елън Пейдж, Хю Джакман
В последния филм от касовата поредица Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще основната група мутанти води война за оцеляване през два различни периода от време. Любимите герои от оригиналната „X-Мен" трилогия обединяват сили с по-младите си версии от миналото от X-Мен: Първа вълна, за да променят важно историческо събитие и провеждат епична битка, която може да спаси нашето бъдеще.

Умирам си да го гледам, но си нямам идея кога ще стане това. Засега се задоволявам да гледам интервюта на Майкъл&Джеймс, което само по себе си е достатъчно приключение. Така че ако някой го е гледал вече, официално адски много му завиждам.
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

X-Men: Days of Future Past (2014) Empty Re: X-Men: Days of Future Past (2014)

Писане by bigby wolf. Нед Юни 01, 2014 5:45 pm

завиждай ми и ме мрази, бях на премиерата xD
За мен е най-добрият от x-men поредицата до сега и определено нямам търпение да видя какво ще направят в бъдеще.
Филмът интерпретира една от най-култовите сюжетни линии за x-men и честно казано до последно се притеснявах да видя какво ще направят. Смея да твърдя, че са се справили перфектно и изживяването беше страхотно. Като дългогодишен фен - това ми бяха едни от първите комикси като много малка и онзи щастлив ден в който открих анимацията да върви по една от телевизиите завинаги ме спечели и още не ме е отпуснал - се нафенствах на максимални обороти и не ми се искаше да свършва. Смесицата от старият и новият актьорски състав е гениална; миналото и бъдещето се преплитат перфектно и радват толкова много че забравяш за всички моменти които биха те издразнили. Не твърдя че нямаше такива - изживяването обаче е толкова брутално, че в момента не мога да се сетя за нито един. Джеймс и Майкъл ми откраднаха бисквитките (i ship CHERIK so hard ;x), Дженифър най-после е (почти) онази Мистик която обожавам и съм страшно доволна от представянето й, Елън Пейдж като Кити... she got all my feels. Again. God, girl, I love you so friggin' much ! И Куиксилвър беше приятна изненада - адски много ми хареса в ролята и се смях от сърце на сцената в затвора. Сега ми е интересно в Age of Ultron как ще се представи Арън <3
Дори не искам да говоря за господата, които не очаквах че ще са ми липсвали толкова много в ролите си - Иън Маккелън и Патрик Стюърт, you were friggin' epic. Една от последните им сцени почти ме просълзи, до толкова ги обичам като актьори и най-вече в ролите на възрастните Ерик и Екзейвиър.
Моментът, който ме докара до писъци на щастие в кино залата си остава края - това беше едно от най-епичните и страхотни неща във филма и от части магията идва от факта че е последното, което си очаквал. Някак си това улови идеята стояща зад x-men по-добре от останалите филми - дори не мога да го обясня, все още съм прекалено емоционално нестабилна. Може би ще редактирам/пренапиша този коментар когато се освестя достатъчно и мине малко време.

FRIGGIN' SPOILER/EMOTIONS:
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 :: feel good inc. :: cinema :: movies

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите