Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг

Go down

Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг Empty Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг

Писане by ramsay. Нед Юни 01, 2014 9:52 am

Добър апетит или как да сготвиш мъжа си, Натали Йънг 186126_b

Казвам се Лизи Прейн и съм на петдесет и три години. Въпреки че убих и после изядох съпруга си Джейкъб Прейн в нашата къща в Съри Хилс, смело мога да кажа, че живях добре. Имам си приятел, който ме избави от мен самата и ме научи да се смея. Намерих нови познати. Забавлявах се с готвене, работа в градината, разходки и се наслаждавах на компанията на моето куче. Имам въображение, но имам също и практичен ум. Не се измъчвам и не позволявам мислите за онова, което направих, да ме преследват.


„Брак, предателство и един месец незабравимо ядене“
Натали Йънг


Добре, че се загледах в корицата, та ми стана интересно и прочетох за какво става въпрос. Определено ми грабна внимание, макар че прегледах това ревю в Аз чета и излиза, че не е черната комедия, за която я помислих в начало, но все пак...
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите