Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
True Detective (2014 - ) Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


True Detective (2014 - )

2 posters

Go down

True Detective (2014 - ) Empty True Detective (2014 - )

Писане by ramsay. Пон Фев 24, 2014 8:58 pm

True Detective (2014 - ) 6952405O
Сюжетът, разказан от различни времеви гледни точки, проследява полицейските детективи Ръст Коул (Matthew McConaughey) и Мартин Харт (Woody Harrelson), които започват да издирват жесток сериен убиец в щата Луизиана. Коул и Харт са доказвали своите качества нееднократно и на пръв поглед изглежда, че това ще бъде поредния успешен случай в кариерите им. Но издирването на ловкия убиец се превръща в 17-годишна одисея, която променя завинаги животите на двамата детективи.

Още щом излезе, ми влезе в списъка с потенциални зарибявки, но чак днес успях да изгледам първите епизоди. Доста добре започва и имам чувството, че е от този тип, който постепенно ти влиза под кожата. Матю напоследък нещо много взе да ми харесва, като това може би ще ми стане любимата му роля. Доста си падам по такива заплетени истории, така че ще ми е интересно в каква посока ще поеме цялото нещо (и съответно колко силна емоционална травма ще ми нанесе).
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

True Detective (2014 - ) Empty Re: True Detective (2014 - )

Писане by bigby wolf. Вто Фев 25, 2014 10:19 am

И аз съм го набелязала, но търпеливо чакам да се съберат повече епизоди. Определено изглежда добре и нямам търпение да го почна. И тогава сигурно ще едитна с по-свестен коментар <3
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

True Detective (2014 - ) Empty Re: True Detective (2014 - )

Писане by ramsay. Пет Фев 28, 2014 8:04 pm

То остават още 2 епизода, единият, от които ще излезе в понеделник при нас, така че спокойно може да си изчакаш да излезе сезона и тогава да го гледаш. ^^
Първите два епизода се движат може би малко бавно, но като цяло не се отлепих от лаптопа, докато не изгледах всичките. <3 Много добра история, музика, актьорска игра /предимно от двамата главни, де, че те другите не се вясват толкова много/, толкова страхотни сцени има /една специална в шести епизод :д/, а и цитатите, които сипе Ръст, са си направо златни. О, и интрото е прекрасно. А като стана дума за Ръст - имам си нова слабост. <3 Като че ли отдавна не ми се е случвало да харесам телевизионен персонаж толкова много.
За самата история не искам да говоря много-много, в случай, че само аз го гледам засега, но е доста заплетена и напрегната. Последният епизод имам чувството, че ще го изгледам пак до понеделник, много неща изникнаха... Дори собствената си теория не мога да подредя като хората, но много ми се иска и аз да се вживея в ролята на разследващ, пък ще видим колко и какво съм познала във финалния епизод. xD
Никога досега не съм харесвала Матю, но сега съм направо влюбена в него; не знам от ролята ли е, от възрастта ли... :д
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

True Detective (2014 - ) Empty Re: True Detective (2014 - )

Писане by ramsay. Вто Сеп 23, 2014 9:31 pm

Колин Фарел е потвърден за втори сезон. Както и Винс Вон, доколкото разбрах.
Аз съм си малко разочарована, защото много се надявах на първоначалните слухове за Брад Пит и Джесика Частейн, ама след като стана ясно, че няма начин да се случи...

И го очаквам с голямо нетърпение и също толкова страх, понеже хич не ми се иска да се разочаровам, а има доста големи шансове това да се случи; просто първи сезон беше твърде добър и ми е адски любим.
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

True Detective (2014 - ) Empty Re: True Detective (2014 - )

Писане by bigby wolf. Вто Сеп 23, 2014 9:50 pm

КОЛИН!!!!
if i had a dick i'd have a boner right now <333
Още не съм изгледала първи сезон (shame on me, shame on my family and shame on my cow) НО очевидно вече очаквам втори. Животът е жестоко и лепкаво място, a ирландското дупе на Колин е прекалено хубаво нещо.
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

True Detective (2014 - ) Empty Re: True Detective (2014 - )

Писане by ramsay. Сря Сеп 24, 2014 9:16 am

Спокойно ще може да си минеш втория преди първия. xD Обаче трябва да го изгледаш  задължително и особено много искам да видиш прословутия 6-минутен тракинг шот в четвърти епизод, защото е жесток. И заради Матю, де, той направо открадна цялото шоу. <3

И малко за сюжета на втори сезон:
Story will revolve around three cops and career criminal who navigate a web of conspiracy after a murder.

Farrell plays Ray Velcoro, a compromised detective whose allegiances are torn between his masters in a corrupt police department and the mobster who owns him. Vaughn plays Frank Semyon, a man in danger of losing his criminal empire when his move into legitimate enterprise is upended by the murder of a business partner.
... че забравих да пусна.

Така че сега чакаме информация за останалите двама полицаи, единият, от които ще е жена, но и там се мина през толкова много предложения, че не знам кои са най-вероятните кандидатки. Нещото, което ме притеснява е, че човекът, който режисираше целият първи сезон, не е в екипа за втория. Мисля, че и Пицолато няма да е единственият сценарист този път, но не помня това къде и дали го четох. Не, че това е задължително лошо нещо, обаче в първия печелеше доста от това. Иначе на този етап сюжета ми звучи доста добре. Ама ще има да си чакаме до 2015, за да го видим..
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

True Detective (2014 - ) Empty Re: True Detective (2014 - )

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите