Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY!

3 posters

Go down

anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Empty anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY!

Писане by get Loki. Сря Окт 30, 2013 2:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Помня, че преди мнооого много време ти показвах това, тъй като е страшно accurate, но сега пък изпълнява ролята и на деликатен намек. ( Adam *coughs* Ace *coughs* )

HAPPY SCHATZ DAY! <33

Няма да ти пея пак на немски, но няма и да изпусна да ти пожелая по много от всичко: много от баналностите като щастие, късмет, здраве и любов. Но също и много пеещи "НЯНЯНЯНЯ" котки, дъги и гей еднорози, защото всички се нуждаем от малко разкошотийност в живота си. Много развинтено въображение и малко изтерзани нерви. Много муза и по-малко инсомния. И още по-силна акаша връзка!
И не забравяй: СЕКС С КАЛИНКИ.
get Loki.
get Loki.

city : currently living in a paper town.
age : 28
Points : 0

Моите ♥
my interests: reading, traveling, dreaming.

http://shadowhunterslegacy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Empty Re: anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY!

Писане by anatomy of imagination, Сря Окт 30, 2013 8:11 pm

Аww, шац, толкова ме зарадва с това пожелание, че буквално останах без калинки! <33 ADAM! *off with my ovaries* Това беше рождения ден-ден с най-красивите пожелания, които една простосмъртна совалка като мен може да си представи. <33 || очаквай обещания тормоз скоро ;33
anatomy of imagination,
anatomy of imagination,

city : a galactic hitchhiker.
Points : 0

Моите ♥
my interests: art? like: writing, drawing, photography, acting. aw, and psychology.

http://anatomyofimagination.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Empty Re: anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY!

Писане by chaos; Чет Окт 31, 2013 7:53 am

Рожден ден ли? Ти защо не се обаждаш, бе, и не ме предупреждаваш, че се задава нещо такова, знаеш ли как не ме бива в изказването на пожелания под пара? Never mind.
Ще бъда драматично банална, но твоя си е вината! Пожелавам ти много (без)сънни нощи, капиш? Не приемам вече оправдания, че си изморена, когато реша да те тормозя от скука или с друга причина. Пак твоя си е вината. Вместо здраве, любов, късмет и прочие аз пък ти пожелавам да опитомиш живота си, че да не те изнервя и да не ти противоречи, пък всичко другото само ще дойде. И все пак нека не ти е крайно банално всичко, защото понякога мозъка има нужда от разни околни сътресения, че да задейства вдъхновението, а на теб определено ти трябва такова.
chaos;
chaos;

Points : 0

Върнете се в началото Go down

anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Empty Re: anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY!

Писане by anatomy of imagination, Чет Окт 31, 2013 12:42 pm

Инфарктно много ти благодаря и съм радостна да си е моя вината. Нека вселената ти връща пожеланията в тройно по-голямо количество и дано още много време се тормозим поради всякакви поводи, причини и обстоятелства, и по красивите часове на денонощието. <3333
anatomy of imagination,
anatomy of imagination,

city : a galactic hitchhiker.
Points : 0

Моите ♥
my interests: art? like: writing, drawing, photography, acting. aw, and psychology.

http://anatomyofimagination.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY! Empty Re: anatomy of imagination, CLICK ME GENTLY!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите