Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Станете приятели на форума
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeЧет Яну 08, 2015 10:36 am by bigby wolf.

» Мистър Мерцедес, Стивън Кинг
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeНед Ное 23, 2014 2:07 pm by ramsay.

» Постове и герои.
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeНед Окт 26, 2014 7:31 pm by ramsay.

» Terry Pratchett.
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:37 pm by ramsay.

» The Silkworm (Cormoran Strike #2) by Robert Galbraith
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeЧет Окт 09, 2014 5:18 pm by ramsay.

» How to Get Away with Murder (2014– )
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeПон Окт 06, 2014 3:53 pm by ramsay.

» American Horror Story (2011– )
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeСря Окт 01, 2014 7:31 am by ramsay.

» NaNoWriMo
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 5:01 pm by ramsay.

» October Challenge
Revolution. [2012-..] Icon_minitimeПон Сеп 29, 2014 9:55 am by ramsay.


Revolution. [2012-..]

2 posters

Go down

Revolution. [2012-..] Empty Revolution. [2012-..]

Писане by bigby wolf. Нед Яну 19, 2014 2:06 am

Revolution. [2012-..] Revolution-returns-poster
Created by: Eric Kripke;
With: Billy Burke, Giancarlo Esposito, Tracy Spiridakos, David Lyons & moar wonderfull people.
This show ruined my life.
Ужасяващо е! На пръв поглед не изглежда особено впечатляващо и първите няколко епизода са мудни и с леко досадни елементи. Това за съжаление бързо спира да има каквото и да е значение; нещо в микса от интересни персонажи, побъркан свят и множество обрати е толкова зарибяващо че води до една пространствена агония и пълна обсесия. Абсолютно сериозно го говоря - всички на които го пробутах след като мен ме обсебиха се докараха до същото състояние на фенщина и нулева връзка с реалността. Хем е очарователно, хем ти иде да се провесиш от някъде; аз лично тичам в кръг и пищя безгласно щом дойде ред за нов седмичен епизод.

Сюжетът се върти около феномен, който в един злощастен ден застига цялото човечество - по неясни причини нещо се случва и всякаква техника на планетата престава да функционира. Наричат събитието Затъмнението и действието в сериала се развива 15 години след като то се е случило. Оцелелите човешки индивиди се борят отчаяно да се запазят в новият свят; животът внезапно е станал почти невъзможен и цари огромен хаос. Правителствата са паднали и на тяхно място се появяват милиции и големи престъпни организации - те се борят за територия и контрол и в общи линии никой не е в безопасност. Историята проследява перипетите на група от персонажи, които се борят за собственото си оцеляване и в същото време гонят специфични цели; изобщо няма да наблягам на тази част за да не издам някой важен момент от историята. Обратите са толкова много и са така оплетени, че е по-добре да не знаеш нищо и да страдаш. MILOE!!

Препоръчвам на всички дори и да не са sci-fi фенове; увлекателно е, екшън сцените си ги бива много и някой от персонажите са толкова страхотни че просто ми се иска да разцелувам и актьорите и създателите. Giancarlo, Billy, i am talkin' to you.

p.s. Заради този сериал не мога да слушам kashmir на zeppelin без да се срина в емоционална и безполезна купчина имоции. Сцената с тази песен беше едно от най-епичните неща и дори не проявявам желание да го защитя като теза.
Revolution. [2012-..] Tumblr_mx6ojgu1O81t0a0k9o1_250
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

Revolution. [2012-..] Empty Re: Revolution. [2012-..]

Писане by ramsay. Пет Май 30, 2014 5:04 pm

Този сериал ми беше по-назад в списъка за гледане, обаче откакто видях някакви гифове на актьора от Breaking Bad в тъмблър, се изстреля доста напред. Може би първото нещо, което ще подхвана след сесията. Пък и по твои препоръки открих доста неща, които ми разбиха живота, така че защо да не ти се доверя и този път? xD
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Revolution. [2012-..] Empty Re: Revolution. [2012-..]

Писане by bigby wolf. Пет Май 30, 2014 5:10 pm

jshdjdkhsf !!!
Гледай го и се приготви за болката, която ще дойде след последните епизоди. На този етап сериала е спрян и шансовете да го подменят са много малки ;/ Но пък щом харесваш Giancarlo (за него говориш, нали? Не знам друг да е участвал в BB от каста) ще останеш доволна. Неговият персонаж е един от най-епично мощно засрамващо яките - убедена съм, че ще ти хареса.
С кои неща съм те "заразила"? Признай си xD
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

Revolution. [2012-..] Empty Re: Revolution. [2012-..]

Писане by ramsay. Пет Май 30, 2014 5:17 pm

Дам, точно за него става въпрос, още не съм му запомнила името. Там ми направи голямо впечатление, а не си спомням да съм го виждала някъде другаде. (Брр, мразя да спират сериали. Още не мога да преживея The Hour.)
The Following, Orphan Black и Black Sails ми идват само на първо мислене. Сигурна съм, че има и още. xD
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Revolution. [2012-..] Empty Re: Revolution. [2012-..]

Писане by bigby wolf. Пет Май 30, 2014 5:27 pm

В Революшъна има по-централна роля, така че ще може да му се порадваш; и в първи и във втори сезон е страхотен (а преминава през един куп неща - обожавам, че е от типа психопати, които винаги си държат на тяхното). И ще спра до тук, преди да съм изплюла някой спойлер по погрешка.
awwww <3 Горда съм - сега остава да се запалиш и по Викингите и мисията ми ще е почти приключена *намек намек*
bigby wolf.
bigby wolf.

city : you will find me in the drift
Points : 35

Моите ♥
my interests: books, writing, illustration, animation, web design

Върнете се в началото Go down

Revolution. [2012-..] Empty Re: Revolution. [2012-..]

Писане by ramsay. Пет Май 30, 2014 8:15 pm

Сега видях, че поне не е от тези с ~10 епизода, че те съвсем бързо свършват и обикновено са ми крайно недостатъчни.
Yup, той също е в задължителния списък.
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Revolution. [2012-..] Empty Re: Revolution. [2012-..]

Писане by ramsay. Нед Юли 27, 2014 9:19 pm

В ТОЗИ СЕРИАЛ ПО ОЧИТЕ ЛИ ГИ ИЗБИРАТ!?
сериозно, голямо зяпане пада по тях. <3

с това искам да кажа, че приключих с първи сезон, но ще напиша по-свестен коментар, като изгледам и втори^^
ramsay.
ramsay.

age : 29
Points : 0

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Revolution. [2012-..] Empty Re: Revolution. [2012-..]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите